Ustka

Ustka noclegi niegdyś była tylko małą osadą rybacką, przez lata jednak rozrastała się i od ubiegłego wieku jest już miastem. Obecnie Ustka tanie noclegi przyciąga turystów swoimi walorami takimi jak piaszczyste plaże, woda, lasy oraz parki. Dzięki walorom przyrodniczym noclegi Ustka zapewnia również wiele sposobów spędzania wolnego czasu. Na turystów odwiedzających miejscowość Ustka noclegi czekają szlaki, trasy rowerowe, spływy kajakowe, przejażdżki konne, nurkowanie a także mini golf.

Atrakcją jest również ponad kilometrowa Nadmorska Promenada w mieście Ustka tanie noclegi, zlokalizowana wzdłuż wschodniej plaży. Podczas spaceru Promenadą z jednej strony podziwiać można plaże i morze ograniczone tylko horyzontem, a po drugiej stronie noclegi Ustka zaprasza przechodniów do licznych kafejek, smażalni oraz sklepów z pamiątkami i parku uzdrowiskowego.

Ustka noclegi jest również bogata w historię, o której świadczą ciekawe zabytki, budowle z zachowaną pierwotną konstrukcją, przedwojenne pensjonaty i dawne domy rybackie oraz Muzeum Ziemi Usteckiej. Następnym ciekawym miejscem w mieście Ustka tanie noclegi jest Muzeum Chleba, gdzie zobaczyć można jedną z pierwszych lodówek czy też przedwojenny automat do sprzedaży cukierków. Udostępniona dla turystów jest również neogotycka Latarnia Morska z czerwonej cegły z 1892 roku. Latarnia ma 21,5 metra wysokości, a jej światło widoczne jest z odległości 30 kilometrów, stanowiąc doskonały punkt widokowy na miasto noclegi Ustka i okolicę.